pátek 23. září 2016

Jak se žije na pokraji šílenství aneb žena/matka zvládne vše

Novinek je plno...

Ze soukromého soudku...
V loňském roce se mě a cácorce otočil život vzhůru nohama. Rodina se nám rozpadla, stěhovaly jsme se, měnily školku, žily samy dvě v garsonce a bojovaly. Trénink šel pochopitelně do pozadí, kondička upadala a váha rostla. Stres byl neuvěřitelný, každodenní tlak mě zabíjel. Od prosince jsem se plácala v bludném kruhu depresí z náročné práce a pocitem uvěznění mezi 4 stěnami garsonky. Pak přišlo jaro a já se rozhodla udělat změnu. Zbavím se toho, co mě vysává. Ne, neposlala jsem dítě na celoroční pobyt ve školce, dala jsem výpověď a našla si nového a lepšího chlapa :) dítko se zklidnilo, protože cítilo, že se zklidnila matka. S novým partnerem jsem "vyvdala" i další dvě děti, raubíře kluky dvojčata. Každý druhý týden mám tedy na krku domácnost o 5 členech a řeknu vám, že oproti životu "já&cácorka na 27m čtverečních" je to rozdíl. Ale snažíme se to vše nějak zvládat a fungovat ;)

Ze sportovního soudku...
Pokouším se zas najít ztracenou kondičku, ale jde to pomalu a těžko. Není moc čas a energie. Ač mám každý den volno v době školky, stejně se mi nedaří trénovat jak by hlava chtěla. Poslouchám totiž své tělo a to si řekne samo, kdy chce běhat a kdy se na to necítí. Začala jsem zas víc cvičit, protože jsem na InBody zjistila, že nejen že šly tuky nahoru, ale šly i svaly dolů a to se mi opravdu nelíbí! Váhově jsem teď na 65kg, úplně spokojená nejsem, ale štěstí v osobním životě mi za tu trochu diskomfortu v podobě špíčku na břiše stojí!

Ze závodního soudku...
Tento soudek je prázdný :) po maratonu jsem běžela ještě Běhej lesy Karlštejn, ale tam jsem se trápila a usoudila jsem, že letos to na závodění není. Bohužel. Při každé větší akci se FB hemží natěšenými fotkami mých rozesmátých přátel v modroduhovém, ale já se držím svého předsevzetí a běhám jen charitu (Teribear, chystám se na 24běh).

A do budoucna?
Dobrá kamarádka mě oslovila s tím, že by se mnou chtěla absolvovat B7. Máme rok na to, se připravit. Mám rok na to, se dostat zpět do kondice a zvládnout to. A to bude můj cíl :) makat, abych Jitce neudělala ostudu. Momentálně jsem se rozhodla zamakat na svalovém základu, aby tělo mělo čím tu zátěž odmakat. Dál budu přidávat víc objemového tréninku ve smyslu chůze/běhu 20km+. A uvidíme jak to půjde :)

Sportu zdar a nebojte, když jsem já zvládla rozchod, roli pracující matky samoživitelky a zvládám péči o tři malý draky, tak i vy zvládnete cokoli ;) a abyste věděli, jak to u nás chodí, přidám občas nějaký ten střípek ze života trojmatky..nebo tripplematky, :)

2 komentáře:

 1. From my experience the #1 Bitcoin exchange service is YoBit.

  OdpovědětVymazat
 2. YoBit allows you to claim FREE CRYPTO-COINS from over 100 unique crypto-currencies, you complete a captcha one time and claim as many as coins you can from the available offers.

  After you make about 20-30 claims, you complete the captcha and resume claiming.

  You can click CLAIM as many times as 50 times per one captcha.

  The coins will stored in your account, and you can exchange them to Bitcoins or Dollars.

  OdpovědětVymazat