sobota 16. srpna 2014

Co mě čeká a jak se na to připravujiPrávě odjela po 2,5 dnech moje maminka, která mi pomáhala s cácorkou a tím pádem se vracím zpět do "non-stop-s-dítětem" kolejí. Užila jsem si to parádně ;) ale popořadě ;)

Na podzim se chystám (zatím) na 3 akce a to 1 kombinovaný kondiční závod a 2 běžecké.

Konkrétně:
6.9.2014 Liberecká UNIVERSALMANIE.CZ

  Fotka: Takhle vypadá pravý UNIVERSALMANSKY cyklus! Tak trénujte, přihlašujte se do závodu a dosáhněte titulu UNIVERSALMANIE.
 • 6 km běh kde na každém kilometru děláte 30 kliků až do lehu a se zvednutím paží ze země (ženy můžou dámské) a 30 dřepů s dotykem rukama kotníků a až do vzpažení
 • závod jsem běžela už v Praze a bylo to moc fajn. Jedná se o komorní akci, která prověří vaší fyzičku aniž byste se brodili bahnem jako na Spartanu apod. (tím Spartan Race neodsuzuju, jen každý prostě nechce být jako prase :-P )
 • můj cíl: užít si to, pojmout to jako "den pro sebe" (=jedu bez cácorky) a zaběhnout stejně/lépe než v Praze
 • jsem přihlášená na 10 km běh potmě s čelovkou :) nalámala mě kamarádka maminka z práce, takže to bude spíš takový přátelský počin (zvažujeme že poběžíme jako tým)
 • můj cíl: pojmout to jako "i matky můžou sportovat" a zaběhnout 10 km kolem hodiny 
4.10.2014 RunTour v Praze
  Česká pojišťovna Mizuno RunTour 2014
 • opět mě čeká 10 km, tentokrát hec s jedním kamarádem z mládí/z mladších let, takže hec "kdo líp" což je ale relativní bo chlapi a ženské se podle mě úplně srovnávat nemůžou (bez komentářů, prosím)
 • můj cíl: pojmout to jako setkání s kamarádem po letech a zaběhnout 10 km pod hodinu 

A jak trénuji?
V průběhu běžného režimu mám s během smůlu. Jsem s malou doma sama, takže běhat nemůžu. Ale občas to vykoumám a pohlídá mi hodná kamarádka - to pak jdu oběhnout kolečko 6,5 km s dřepy a kliky a trénuju na Universalmanii. Pak mám občas kliku a jedeme "na kafe" k babi a dědovi a to pak nechám s nimi malou a jdu si oběhnout téměř 11 km okruh jako trénink na běhy. Takže běhám cca 2x týdně. Jinak trénuji kondičku pravidelným cvičením s maminkami, kam se snažím propašovat víc kliků (na Universalmanii) a víc poskakování (na kondici). 

Teď jsem si udělala dvoudenní soustředění :) Měla jsem u sebe mojí mamku, která hlídala. Takže ve čtvrtek cvíčo bez cácorky s maminkami, odpoledne výstup a sestup na Řípu s malou v krosně (=20kg) během 60 minut a večer 7 km běh (6:11min/km), kdy jsem zkusila sprinty a to 5x 15sec sprint/45sec běh, dvě série = 10 minut. V pátek opět matkocvíčo bez cácorky. V poledne relaxační procházka 10 km za 1h a 30minut. Odpoledne kruháč s kamarády, pěkně hodinku. Večer bez běhu. Dnes ráno jsem poprvé šla běhat nalačno takže jsem to pojala jako výklus. 7 km. Uběhla bych 10, ale proč to pokoušet, když netuším jak bude tělo pracovat ;) 

Mamka odjela a mě čeká odpoledne návštěva, takže relax :) zítra nejspíš odpočinkový den a od pondělka jedeme dál v "jsem-100%-matka" módu ;)

A kam se chystáte vy? Závody, výzvy, zážitky....

P.S.: na dvoudenní záhul jsem si koupila BCAA, takže snad svaly přežily ten zápřah bez úhony ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat